
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS Pro 650VA/390W, LCD, USB, 6xC13 (BR650MI) (код 112278)
10 609 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BR650MI |
| Выходная мощность | 650 ВА/390 Вт |
| Габарити | 190 x 91 x 310 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 176 - 294 В |
| Захист | APC |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модема/DSL-модема/мережевої плати 10-100 Base-T з боку телефонної лінії/мережевого з'єднання з розеткою RJ-45 |
| Количество розеток | 6 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 10 609 ₴
