
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-3SDT1000-01, 1000VA, серія Desktop (код 145200)
4 559 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-3SDT1000-01 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Вихідна потужність | 1000 ВА / 600 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Габарити | 175 x 255 x 93 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість розеток | 3 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напруга акумулятора, В | 12 |
| Особливості | Зі звуковою сигналізацією. Зі стабілізатором напруги. Холодний старт |
| Потужність | 1000 ВА |
| Призначення | Для аудіо і відеотехніки. Для будинку. Для відеоспостереження. Для серверів |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна |
| Тип монтажа | Настільні/вертикальні (mini tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, рік | 8 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 559 ₴
