
Блок бесперебойного питания APC Easy UPS 900VA/480W, 2xSchuko (BVX900LI-GR) (код 132217)
8 889 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.02 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BVX900LI-GR |
| Выходная мощность | 900 ВА/480 Вт |
| Габарити | 160 x 120 x 355 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 9 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 7.7 хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 889 ₴


