
Рюкзак 17.0" RivaCase 8164 (Black) ECO (код 146842)
2 629 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RivaCase |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8164 (Black) ECO |
| Вид | Рюкзак |
| Внутрішня висота під пристрій | 420 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 35 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | 15"-17.3" |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особенности | Відділення для аксесуарів. Відділення для планшета. Кишеня для пляшки |
| Спосіб закриття | Змійка |
| Тип | Унісекс |
Информация для заказа
- Цена: 2 629 ₴
