
Блок питания 400Вт Chieftec Smart GPS-400A8 (ATX 2.3, APFC, 120мм) (код 56223)
1 669 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GPS-400A8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 22 A, +5 В - 18 A, +12 В1 - 18A, +12В2 - 17 A, +5 В SB - 2.5A, -12 В - 0.3 А |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 669 ₴
