
Пуско-зарядное устройство Noco GBX45 Boost Sport 1250A UltraSafe Lithium Jump Starter, IP65, Power Bank (код 125305)
10 269 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NOCO |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GBX45 |
| Вага в упаковці | 1.4 |
| Вбудований амперметр | Нет |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Защита от перегрузки | Да |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Напруга заряджання | 12 В |
| Під'єднані до мережі | USB-A: 5VDC 2.1A USB-C: 5V 3A/9V 3A/12V 3A/15V 3A/20V 3A |
| Розміри | 173 x 84 x 54 мм |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
Информация для заказа
- Цена: 10 269 ₴









