
Кронштейн Gembird WM-42F-01настінний кронштейн 23 - 42” (до 30 кг) (код 135695)
359 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 75x75 мм, 100x100 мм; 200x100 мм, 200x200 мм |
| Артикул | WM-42F-01 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 23"-42" |
| Категорія | Кронштейні |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут нахилу | -2°/+15° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Місце встановлення | Настінні |
| Регулювання | Без регулювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359 ₴


