
Блок бесперебойного питания FRIMECOM SK12-2000 (2000ВА/1600Вт, 24В, с прав.синусойдой, под шерсть.акум) (код 136263)
12 749 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | SK12-2000 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Выходная мощность | 2000 ВА/1600 Вт |
| Габарити | 290*255*120мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 1 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Назначение | Для аудіо і відеотехніки. Для будинку. Для відеоспостереження. Для котла. Для роутера. Для серверів. |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 12 749 ₴

