
Блок бесперебойного питания FRIMECOM SK12-1000 (1000ВА/800Вт, 12В, с правой.синусойдой, под шерсть.акум) (код 136262)
10 269 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | SK12-1000 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Выходная мощность | 1000 ВА/800 Вт |
| Габарити | 290*255*120мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 1 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Назначение | Для аудіо і відеотехніки. Для будинку. Для відеоспостереження. Для котла. Для роутера. Для серверів. |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 10 269 ₴

