
Источник бесперебойного питания 2E DD850 (850VA/480W, LCD, USB, 2xSchuko) (код 132358)
3 489 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 8Aг x2 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | 2E-DD850 |
| Выходная мощность | 850 ВА/480 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| Оптимальна робоча температура: | 0°Cдо +40°C |
| Особенности | Автоматична стабілізація напруги AVR, функції Холодний старт та Рестарт, заряд АКБ у вимкненому режимі |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Розміри | 100х290х140 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
Информация для заказа
- Цена: 3 489 ₴


