
Жорсткий диск 3.5" 2TB Western Digital WD Red Plus (64MB, SATA 6Gb/s, 5400rpm) (WD20EFZX) (код 137576)
5 379 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | WD20EFPX |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Таїланд |
| Максимальна споживана потужність | 3.8 Вт |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Обсяг буфера | 64 МБ |
| Особливості | Для комп'ютера, Для серверів |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 147 x 26.11 x 101.85 мм Вага: 450 г |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 379 ₴
