
Блок бесперебойного питания Eaton 5E 1600 USB IEC G2 (1600VA 900W) (5E1600UI) (код 137115)
12 229 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | 5E1600UI |
| Выходная мощность | 1600 ВА/900 Вт |
| Габарити | 330 x 180 x 133 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 257 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 12 229 ₴

