
Блок безперебійного живлення Eaton 5E 1600 USB DIN G2 (1600VA 900W) (5E1600UD) (код 137114)
12 359 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 5E1600UD |
| Вихідна потужність | 1600 ВА/900 Вт |
| Габарити | 330 x 180 x 133 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 257 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 359 ₴


