
Блок безперебійного живлення EnerGenie EG-HI-PS2000-02 2000VA (інвертор) (код 135654)
7 719 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Зовнішня |
| Артикул | EG-HI-PS2000-02 |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Вихідна потужність | 2000 ВА/1200 Вт |
| Габарити | 390 x 160 x 240 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість розеток | 2 |
| Оптимальна робоча температура: | 0 °Cдо +40 °C |
| Потужність | 2000 ВА |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна 24 В, до 300 А·год (у комплект не входить) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 719 ₴
