
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-HI-PS1000-02 1000VA (инвертор) (код 135653)
5 079 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | EG-HI-PS1000-02 |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Выходная мощность | 1000 ВА/600 Вт |
| Габарити | 390 x 160 x 240 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| Мощность | 1000 ВА |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна 12 В, до 300 А*год (у комплект не входить) |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 5 079 ₴
