
Блок питания 400Вт GameMax ATX-400W SFX (SFX, 80мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 4pin, 3xMolex, 4xSATA, 125x100x63.5) (код 135604)
1 059 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ATX-400W SFX |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Охлаждение | Вентилятор 80 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4pin |
| Розміри, вага | 125 x100 x 63.5 мм 0.85 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
Информация для заказа
- Цена: 1 059 ₴
