Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Без WI-Fi |
| Изображение | |
| Время отклика | 8.5 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 200x100 мм |
| Артикул | 32H550NB |
| Вага з підставкою | 4.2 кг |
| Вихідна потужність звуку, Вт | 2 x 8 |
| Відстань між ніжками | 714.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 32" |
| Діапазони цифрового тюнера | DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 8000:1 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливі властивості | LCD телевізор (LED) |
| Платформа | немає |
| Покриття екрана | Проти відблиску |
| Підсвітка | Direct LED |
| Поддержка Smart TV | без Smart TV |
| Підтримувані відеосигнали | PAL B\G, PAL I, PAL D\K, SECAM B\G, SECAM D\K, NTSC |
| Разрешение | 1366x768 |
| Розміри без підставки | 722 x 425 x 63 мм |
| Розміри з підставкою | 720 x 180 x 465 мм |
| Год выпуска | 2022 |
| ТВ тюнер | Цифровий Т2, Цифровий кабельний |
| Тип матрицы | MVA |
| Частота оновлення | 60 Гц (MEMC) |
Информация для заказа
- Цена: 6 429 ₴





