
Блок питания 400Вт Chieftec VALUE APB-400B8 (ATX 2.3, 120мм, APFC, 20+4+6+2pcie, >80%, для корпусов с верхним размещением
1 509 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | APB-400B8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1/3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V 1 / +12V 2 / -12V / +5VSB - 18A / 22A / 18A / 17A / 0.3A / 2.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 87 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 x 4+2 pin |
Информация для заказа
- Цена: 1 509 ₴
