Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GPF-350P |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 80 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальні навантаження | +3.3V / +5V / +12V1 / +12V2 / -12V / +5VSB- 16.0A / 16.0A / 15.0A / 15.0A / 0.3A / 2.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 80 мм |
| Мощность | 350 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4pin |
| Розміри, вага | 175 x 86 x 65 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Компьютерный |
Информация для заказа
- Цена: 2 089 ₴


