
Блок бесперебойного питания FRIMECOM SL-1KL LCD (1000Вт, 24В, с правой.синусойдой, под шерсть.акум) (код 132591)
5 959 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.02 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | SL-1KL |
| Выходная мощность | 1000 ВА/500 Вт |
| Габарити | 345 х 122 х 190 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 180 - 260 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 5 959 ₴
