
Блок питания 450Вт Chieftec BFX Smart Series BFX-450BS (SFX, 80 PLUS Bronze, 90мм Fan, 100x125x64мм) (код 132498)
2 959 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BFX-450BS |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 80 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +5V/20A; +3.3V/20A; +12V1/37.5A; -12V/0.3A; +5VSB/2.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 80 мм |
| Мощность | 450 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 100 x 125 x 64 мм, 1.03 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), SIP |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 2 959 ₴


