
Блок бесперебойного питания EnerGenie UPS-RACK-1200 1200VA (LCD, USB, серия Pro, Rack 3.4U) (код 132674)
6 829 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | UPS-RACK-1200 |
| Выходная мощность | 1200 ВА/720 Вт |
| Габарити | 448 х 132 х 308 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 175 - 265 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 5 |
| РК-дисплей | З дисплеєм. Холодний старт. З USB-роз'ємом |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
Информация для заказа
- Цена: 6 829 ₴


