
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPSRACK-10 1000VA (LCD, USB, серия Pro, чистая синусоида) (код 132420)
11 979 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSRACK-10 |
| Выходная мощность | 1000 ВА/800 Вт |
| Габарити | 440 x 338 x 88 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 160 - 280 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модема/DSL-модема/мережевої плати 10-100 Base-T з боку телефонної лінії/мережевого з'єднання з розеткою RJ-45 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | З дисплеєм. Холодний старт |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7 А*год |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 11 979 ₴




