
Сканер штрих-кодов IKC-5208RC/2D (беспроводной, 2.4G, Bluetooth 4.0 and TypeB) (код 130669)
4 069 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ІКС |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы подключения | Bluetooth, USB |
| Артикул | ІКС-5208RCBT-2D-USB |
| Вес | Сканер - 200 г, Кабель – 50 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина поля сканування | EAN-13 (13 mil) 40 – 200 мм. QR Code (20 mil) 20 – 250 мм |
| Декодовані штрих-коди | 1D; 2D; PDF |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 25% |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут сканування | 34° горизонтально, 28° вертикально |
| Напряжение питания | 5В |
| Наличие подставки | Немає |
| Система зчитування | Фото |
| Стійкість до зовнішніх впливів | Витримує багаторазове падіння з висоти 2 м |
| Температура зберігання | -40 до +70 °C |
| Тип | Радіо сканери, Ручні |
| Тип подключения | Бездротовий |
| Типы считываемых штрих-кодов | Всі популярні лінійні штрих-коди |
| Скорость сканирования | 300 скан/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 069 ₴



