
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-PS3000-02 3000VA (2400Вт) (код 132001)
19 209 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28.2 кг |
| Технические характеристики | |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS-232, USB |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS3000-02 |
| Выходная мощность | 3000 ВА/2400 Вт |
| Габарити | 190 x 467 x 335 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модема/DSL-модема з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 6 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 4 x 12 В, 9 А*год |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 30 хв |
Информация для заказа
- Цена: 19 209 ₴

