
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-PS2000-01 2000VA (1600Вт) (код 132012)
14 989 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS2000-01 |
| Выходная мощность | 2000 ВА/1600 Вт |
| Габарити | 412 x 215 x 144 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | EnerGenie |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 3 x 12 В, 9 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 30 хв |
Информация для заказа
- Цена: 14 989 ₴

