Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-B850 |
| Выходная мощность | 850 ВА/510 Вт |
| Габарити | 100 x 280 x 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 180 - 260 В |
| Захист | EnerGenie |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 8 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 409 ₴


