
Память SODIMM DDR4 16GB 3200MHz PC4-25600 KingSton ValueRAM (CL22-22-22) (код 119631)
6 119 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 5 Вт |
| Артикул | KVR32S22S8/16 |
| Буферизація | unbuffered |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Напряжение | 1.2 V |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Охлаждение | немає |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | non-ECC |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і додаткових компонентів, в упаковці без оформлення |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Таймінги | CL22 |
| Тип памяти | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 260-pin SO-DIMM |
| Частота памяти | 3200 MHz |
Информация для заказа
- Цена: 6 119 ₴
