
Лампочка LED Horoz Electric Premier (E27, 10W, 1000 Лм, 4200К) (001 006 0010 4200) (код 101256)
139 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 001 006 0010 4200 |
| Висота | 112 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 80 Вт |
| Колір колбі | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Угол | 185° |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Напруга живлення | 175-250 В |
| Потужність, Вт | 10 |
| Температура світіння | 4200К |
| Термін служби лампи | 25000 рік |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колбі | Стандартна (груша) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴

