
Сумка 16.0" RivaCase 8290 (Charcoa Black) (код 130789)
2 189 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RivaCase |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 8290 (Charcoa Black) |
| Вес | 1 кг |
| Вид | Рюкзак, Сумка, Трансформер |
| Внутрішня висота під пристрій | 315 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 100 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 420 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | 15"-16" |
| Цвет | Black |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Объем, л | 15 |
| Особенности | Трансформер |
| Спосіб закриття | Змійка |
| Тип | Унісекс |
Информация для заказа
- Цена: 2 189 ₴






