
Сумка 15.6" RivaCase 7532 (Dark Grey), Колекція "Prater", темно-сірий (код 130781)
1 109 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Темно-сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7532 (Dark Grey) |
| Вага | 0.515 кг |
| Вид | Сумка |
| Внутрішня висота під пристрій | 310 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 65 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 420 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Для ноутбука з розміром екрану | 13"-15.6" |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Спосіб закриття | Змійка |
| Тип | Унісекс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 109 ₴






