
Инвертор Maxxter MX-HI-PSW1000-01 с синусоидальным выходом 1000 ВА (код 115864)
6 039 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | MX-HI-PSW1000-01 |
| Выходная мощность | 1000 ВА/600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Количество розеток | 1 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна 12 В/до 200 А*год |
| Час заряду батарей, год | 12 год |
Информация для заказа
- Цена: 6 039 ₴




