
Корпус Mini-Tower без БП Chieftec Mesh Pro Cube CI-02B (265x317x390мм (с ножками), 4,30 кг) (код 125057)
2 609 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CI-02B-OP |
| Гарантія | 24 місяці |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпуса | Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 3 |
| Особенности | З вертикальним встановленням відеокарти, З знімними кошиками для HDD, З пиловим фільтром |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охлаждение | Можливе встановлення: Лицьова панель: 1x 120/140 мм, Задня панель: 1x 120 мм, Верхня панель: 1x 120/140 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 390 x 265 x 295 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Форм-фактор материнської плати | microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 3.1, Вихід для навушників, Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 609 ₴





