
Лампочка LED Horoz (E27, 18W, 6400К, 1600 Лм) (001 006 0018 6400) (код 109864)
204 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 001 006 0018 6400 |
| Высота | 148 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 180 Вт |
| Колір колби | Білий |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Угол | 160° |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Напряжение питания | 175-250 В |
| Мощность, Вт | 18 |
| Температура світіння | 6400К |
| Термін служби лампи | 25000 год |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Форма колби | Стандартна (груша) |
Информация для заказа
- Цена: 204 ₴
