
Жорсткий диск 3.5" 4TB Seagate Barracuda (SATA 3, 5400rpm, 256MB) (ST4000DM004) (код 93566)
5 109 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATAIII |
| Артикул | ST4000DM004 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай, Таїланд |
| Максимальна споживана потужність | 5 Вт |
| Максимальний рівень шуму | 27 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Обсяг буфера | 256 МБ |
| Призначення | Для комп'ютера |
| Технологія | HDD |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Фізичні розміри | 26.1 х 101.6 х 147 мм |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 109 ₴
