
Видеорегистратор Globex GE-205W; 1920x1080; угол обзора 160°; Wi-Fi; HDR; G-Sensor; 2.4" TFT LCD, магнитрное крепление. (код
2 089 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globex |
| Цвет | Черный |
| Количество камер | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Активація запису | Автоматично та вручну |
| Артикул | GE-205W |
| Вбудований GPS | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Друкування інформації у відео | Дата; Час |
| Диапазон рабочих температур | -10 - +50 °C |
| Экран | 2.4'' |
| Питание | Власний акумулятор. Від прикурювача |
| Запис звуку | Да |
| Знімання фото | Є |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальное разрешение видео | (1920х1080) |
| Об'єктив, кут огляду | 160 ° |
| Порти і роз'єми | microUSB, AV-IN |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Розміри | 45 x 70 x 35 мм |
| Сенсор | GlaxyCore 2053 |
| Формат видео | AVI |
| Циклічний запис | Є |
| Частота відео | 30 кадрів/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 089 ₴



