
Миша A4Tech OP-330 Black USB (код 125155)
299 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Джерело живлення | USB-кабель |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Артикул | OP-330 USB (Black) |
| Вага | 0.115 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Країна реєстрації бренда | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 3 |
| Особливості | Без підсвітки. Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Під'єднання | Дротове |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Розмір миші | Середня (105-120 мм) |
| Розміри | 61 х 120 х 37 мм |
| Розширення сенсора, dpi | 1000 |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
