
Блок бесперебойного питания LogicPower LPY-PSW-800VA+ ((560Вт) 5A/15A, 12V, с прав.синусойдой, без аккум.)! (код 107506)
8 889 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPY-PSW-800VA+ |
| Выходная мощность | 800 ВА/560 Вт |
| Габарити | 230 х 145 х180 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 2 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 12 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 8 889 ₴




