
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 1200VA/650W, USB, 4xSchuko (BX1200MI-GR) (код 122525)
11 689 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Интерфейсы | RJ45, USB |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BX1200MI-GR |
| Выходная мощность | 1200 ВА/650 Вт |
| Габарити | 390 х 140 х 190 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 290 В |
| Захист | APC |
| Захист ліній передавання даних | Захист факс-модема/DSL-модема з боку телефонної лінії з розеткою RJ-11 (на одну двопровідну лінію) |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 9 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 0.8 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 6.4 хв |
Информация для заказа
- Цена: 11 689 ₴




