
Блок бесперебойного питания APC Easy UPS 500VA/350W, 4xSchuko (BV500I-GR) (код 112276)
5 149 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.89 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BV500I-GR |
| Выходная мощность | 500 ВА/300 Вт |
| Габарити | 160 x 92 x 305 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 290 В |
| Захист | APC |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Філіппіни |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея. Холодний старт |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 1 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 5 хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 149 ₴




