
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 1600VA/900W, USB, 4xSchuko (BX1600MI-GR) (код 125559)
13 329 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BX1600MI-GR |
| Выходная мощность | 1600 ВА/900 Вт |
| Габарити | 390 х 140 х 190 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Захист | APC |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 7 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 0.6 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 6.1 хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 329 ₴
