Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BX2200MI-GR |
| Выходная мощность | 2200 ВА/1200 Вт |
| Габарити | 390 х 140 х 190 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Захист | APC |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 9 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 0.8 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 6.6 хв |
Информация для заказа
- Цена: 17 839 ₴


