
Миша A4Tech W70 Max Bloody Panda White USB (код 126052)
1 479 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Артикул | W70 Max Bloody (Panda White) |
| Вага | 0.309 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Колір | Білий з чорним |
| Країна реєстрації бренда | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 11 |
| Призначення | Ігрові |
| Під'єднання | Дротове |
| Підсвітка | З підсвіткою |
| Розмір миші | Велика (більше 120 мм) |
| Розміри | 74 х 126 х 43 мм |
| Розширення сенсора, dpi | 100~10000 DPI |
| Сумісність з ОС | Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴

