
Маршрутизатор TP-Link Archer MR200 (АС750 Двухдиапазонный 4G LTE Wi-Fi маршрутизатор) (код 105632)
4 469 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Высота | 34 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ARCHER MR200 |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11a |
| Глубина | 141 мм |
| Захист інформації | WEP |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Количество антенн | 2 |
| Підтримка VPN | Да |
| Режимы работы | 4G маршрутизатор |
| Рабочая частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с) |
| Також шукають | двохдіапазонний |
| Функції міжмережевого екрану | SPI |
Информация для заказа
- Цена: 4 469 ₴
