
Блок бесперебойного питания APC Back-UPS 750VA/410W, USB, 4xC13 (BX750MI-GR) (код 121919)
7 719 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APC |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпульсний захист | 273 Дж |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | BX750MI-GR |
| Выходная мощность | 750 ВА/410 Вт |
| Габарити | 120 х 160 х 355 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 300 В |
| Захист | APC |
| Количество розеток | 4 |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 9 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 0.7 хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 719 ₴


