Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Интерфейсы | HDMI, VGA |
| Артикул | 221V8/00 |
| Вес (кг) | З підставкою: 2,6. Без підставки: 2,21 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -5/+20° |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 376 x 492 x 220 мм. Без підставки: 295 x 492 x 45 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 4000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Потребляемая мощность | В активному режимі: 13.3 Вт (типов.) (метод перевірки EnergyStar 8.0). У режимі очікування: <0.5 Вт. У вимкненому стані: <0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість дисплея | 200 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 959 ₴


