
Миша Logitech M190 Wireless MidGrey (910-005906) (код 117632)
619 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Артикул | 910-005906 |
| Вага | 0.089 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Джерело живлення | 1 x AA |
| Колір | Сірий з чорним |
| Країна реєстрації бренда | Швейцарія |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість кнопок | 3 |
| Особливості | Без підсвітки. Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Призначення | Звичайні |
| Під'єднання | Бездротове |
| Підсвітка | Без підсвітки |
| Розмір миші | Середня (105-120 мм) |
| Розміри | 66 x 115 x 40 мм |
| Розширення сенсора, dpi | 1000 |
| Сумісність з ОС | Mac OS. Microsoft Windows |
| Тип датчика | Оптичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 619 ₴
