
Блок живлення 500Вт Zalman Wattbit II (ATX, без PFC, 120мм) (код 117628)
1 689 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM500-XEII |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 16 A, +5 В - 15 A, +12 B - 37.5 A, -12 В - 0.3 A, +5 V SB - 2 А |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 х 86 х 140 мм, 1.74 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) від короткого замикання (SCP) від перевантаження (OPP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 689 ₴
