
Инвертор Maxxter MX-HI-PSW500-01 с синусоидальным выходом, регулятором напряжения и управление батареей, 500 ВА. Идеально для
4 189 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | MX-HI-PSW500-01 |
| Выходная мощность | 500 ВА/300 Вт |
| Габарити | 350 х 140 х 180 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 275 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. (В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 4 189 ₴
