
Комутатор MikroTik CRS305-1G-4S+IN (4xSFP+ cage, 1xGLAN, PoE in, CPU 800Mhz, 512MB RAM, RouterOS L5/SwOS, Dual PSU (12-57v)) (код
8 329 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Форм-фактор | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Flash-пам'ять | 16 Мб |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Артикул | CRS305-1G-4S+IN |
| Высота | 28 мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Глубина | 115 мм |
| Комутаційна здатність | 82 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 1x10/100/1000TX |
| Количество портов | 5 |
| Кількість юнітів | без вентилятора |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+ |
| Рабочая температура | от -40˚ до 70˚ C |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 18 Вт |
| Тип | Керований |
| Ширина | 141 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 329 ₴

